KONST / Litografier / Litografi 13602475
nr 1360 2475
Paul Wunderlich
(1927-2010), Tyskland
Litografi, Signerad, numrerad 4/10, 'Carina lupa". Motivet: 66x43cm
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 16 november 2020
kl 20:29:34
300 kr
350 kr
Paul Wunderlich
Läs mer om Paul Wunderlich